asos, asos 2015, dotacja, dziecko, FIO, fio 2015, fundusze, grant, ministerstwo pracy, MOPS w Radomsku, mpips, pogotowie lekcyjne, pomagajmy razem, pomoc społeczna, stowarzyszenie na rzecz dzieci, świetlica, UM Radomsko, Urząd Miasta Radomsko, warsztaty artystyczne, warsztaty filmowe, radomsko, dąbrowa górnicza, CAL, c.a.l, warsztaty kulinarne, warsztaty muzyczne, warsztaty teatralne

Stowarzyszenie na rzecz dzieci „Pomagajmy Razem” było organizatorem konkursu plastycznego pt. „Mój dom, moje miejsce” skierowanego do dzieci i młodzieży w wieku od lat 6 do lat 18.

Konkurs odbył się w ramach prowadzonego przez stowarzyszenie, przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Radomsku, projektu „Znajdź swoją orbitę”, który finansowany jest ze środków województwa łódzkiego.

Do konkursu zgłoszono 116 prac plastycznych.

Prace konkursowe zostały ocenione na podstawie następujących kryteriów: zgodność pracy plastycznej z podaną tematyką, wrażenie estetyczne, inwencja i pomysłowość prezentacji tematu.

Komisja Konkursowa dokonała oceny prac przyznając trzy nagrody rzeczowe:

I miejsce Nadia Strzebiecka

II miejsce Kornelia Majewska

III miejsce Aleksandra Wieczorek

Komisja konkursowa przyznała również sześć wyróżnień, które otrzymali:

Patryk Furmańczyk

Mikołaj Dąbrowski

Wiktoria Misterkiewicz

Amanda Gozdek

Angelika Stankiewicz

Weronika Tymowska

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się podczas II Gali Wolontariatu w Miejskiej Domu Kultury w Radomsku w dniu 5 grudnia 2017r.

Laureatom serdecznie gratulujemy!!!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wręczenia nagród.

 9 (Small) 8 (Small) 7 (Small) 6 (Small) 5 (Small) 4 (Small) 3 (Small) 2 (Small) 1 (Small)

DSC_1022 (Small) DSC_0994 (Small) DSC_0985 (Small) DSC_0978 (Small) DSC_0966 (Small) DSC_0961 (Small) DSC_0884 (Small) DSC_0954 (Small) DSC_0864 (Small)

Comments are closed.

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.