asos, asos 2015, dotacja, dziecko, FIO, fio 2015, fundusze, grant, ministerstwo pracy, MOPS w Radomsku, mpips, pogotowie lekcyjne, pomagajmy razem, pomoc społeczna, stowarzyszenie na rzecz dzieci, świetlica, UM Radomsko, Urząd Miasta Radomsko, warsztaty artystyczne, warsztaty filmowe, radomsko, dąbrowa górnicza, CAL, c.a.l, warsztaty kulinarne, warsztaty muzyczne, warsztaty teatralne

Pogotowie Lekcyjne dumne jest ze swoich koleżanek.

W dniu 19 listopada 2017 r. w MDK w Radomsku odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów łódzkiej Fundacji „Wyciągamy dzieci z bramy”.

Miło nam poinformować, że Dagmara Nogaj otrzymała stypendium literackie, a Ewelina Gloc – stypendium artystyczne. Gratulujemy i życzymy sukcesów w realizacji marzeń.

Laureatki od lat rozwijają swoje zainteresowania pod okiem wychowawców i wolontariuszy w świetlicy MOPS – Pogotowie Lekcyjne. Angażują się we wszystkie działania w ramach różnych projektów, które Pogotowie Lekcyjne realizuje w ramach własnych i Stowarzyszenia na rzecz dzieci „Pomagajmy razem”. „Znajdź swoją orbitę” to właśnie taki uniwersalny projekt realizowany dzięki stowarzyszeniu w naszej świetlicy. Daje szanse uzdolnionym dzieciom i pomaga w wyjściu poza świetlicę. Dagmara i Ewelina udowodniły, że nigdy nie należy rezygnować z marzeń.DSC07917 (Small) DSC07918 (Small)

Opracowała: Anna Szczerbińska

 

Comments are closed.

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.